Δωρεάν RapidTest, δείτε που γίνονται σε όλη την Ελλάδα

Μοιράσου το Άρθρο

Δείτε σε ποια σημεία γίνονται σήμερα Παρασκευή, δωρεάν Rapid Tests σε όλη την ελληνική επικράτεια.

  • Δ. Καλλιθέας, πλατεία Δαβάκη, 09:00-15:00
  • Δ. Αμαρουσίου, Βασιλ. Όλγας 8, κλειστό γυμναστήριο “Σπύρος Λούης” (09:30-15:00)
  • Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00
  • Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  • Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00
  • Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00
  • Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00
  • Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00
  • Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00
  • Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκεύης 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00
  • Δ. Περιστερίου, Δημοτικά Καταστήματα, γραφεία Ερυθρού Σταυρού, έναντι της πλατείας Δημαρχείου, Στάση Μετρό “Περιστέρι”, 12:00-18:00
  • Λ.Φ. Αγ. Παύλου, Μαμούρη 22 & Δύμης, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κολοκυνθούς, Αίμωνος 9, Άστρους, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Μεταξουργείου, Μ. Αλεξάνδρου 37, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Γκράβας, Ταϋγέτου 62, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κ. Πατησίων, Αρκολέων 12, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κυψέλης, Σκύρου & Καυκάσου, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Παγκρατίου, Πρατίνου 12, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Πανόρμου, Πανόρμου & Βαθέος 25, 09:00-13:00
  • Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 12:00-19:00.

Ακολούθησε το MacedoniaNET στο Instagram και YouTube.

  • Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30 – 15:00.
  • Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4, 09:30 – 15:00.
  • Δ. Αμπελοκήπων – Μενεμένης, ΚΑΠΗ Μενεμένης, Έλλης Αλεξίου 9, 09:00-15:00
  • Δ. Ωραιοκάστρου, Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30 – 15:00.
  • Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.
  • Τριανδρία, 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.
  • Χαριλάου, 6ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.
  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.
  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.
  • Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, Παλαιά Λαχαναγορά, 09:00 -13:30
  • Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Δημητρίου, 08:30 -12:00
  • Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-14:30
  • Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο,Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος 09:00-14:00
  • Άνδρος, ΚΥ Άνδρου, 09:00-17:00
  • Άνδρος, Μπατσί, πλησίον ΚΕΠ, 10:00-16:00
  • Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
  • Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
  • Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00
  • Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00
  • Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Ράχες, 10:00-11:00
  • Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Λάδωνας, 11:30-13:00
  • Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Κοντοβάζαινα, 13:30-15:00
  • Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας (ISO BOX), 09:00-15:00
  • Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00
  • Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30
  • Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 09:00-15:00
  • Αχαΐα, Αιγείρα, Κοινοτικό Γραφείο Αιγείρας, 09:00-14:30
  • Βοιωτία, Κέντρο Υγείας Θήβας, 9:00-15:00
  • Βοιωτία, Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς 8:30-13:45
  • Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 08:30-15:30
  • Γρεβενά, Πλατεία Καρπερού, 09:30-11:30
  • Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00
  • Δράμα, Κοινότητα Αργυρούπολης, 09:00- 13:30
  • Έβρος, Ισόγειο Παλιού Δημαρχείου, Πλατεία Κύπρου, 08:30-15:30
  • Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2, 09:00-14:00
  • Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30-13:30
  • Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 12:30-14:30
  • Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:00 – 16.00
  • Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  • Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00
  • Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου 8:30-13:00
  • Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 09:00-15:00
  • Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00
  • Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00
  • Ηλεία, Αντρώνι, Κοινοτικό Γραφείο Αντρώνι, 09:00-11:30
  • Ηλεία, Πανόπουλο, Δημαρχείο Πανόπουλου, 12:00-14:30
  • Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο Αμαλιάδας, 11:00-14:30
  • Ηλεία, Σιμόπουλο, Κέντρο Υγείας Σιμόπουλου, 09:00-10:30
  • Ηλεία, Νεμούτα, Κοινοτικό Ιατρείο Νεμούτας, 15:00-17:00
  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25. 09:00 -15:00
  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας 09:00 – 15:00
  • Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, ΚΑΠΗ Γαζίου, Δ. Μαλεβιζίου, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, Εκθεσιακό κέντρο Αρκαλοχωρίου, 08:00-10:00
  • Ηράκλειο, Θραψανό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 10:30-12:30
  • Ηράκλειο, Γαρίπα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00
  • Ηράκλειο, Δραπέτι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 10:00-11:00
  • Ηράκλειο, Πάρτιρα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:00
  • Ηράκλειο, Καλό χωριό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:00-13:00
  • Ηράκλειο, Άνω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 13:00-14:00
  • Ηράκλειο, Κάτω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 14:00-15:00
  • Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-14:00
  • Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
  • Θεσπρωτία, Σύβοτα, Δημαρχείο Συβότων, 10:00-14:00
  • Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 9:00 – 17:00
  • Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00
  • Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00
  • Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30
  • Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00
  • Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00
  • Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00.
  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας ( Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00
  • Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00
  • Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00
  • Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Δήμου Σοφάδων, 08:00-11:00
  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30
  • Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο Μορφοβουνίου, 11:30-12:30
  • Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Πολιτιστικό Κέντρο Μορφοβουνίου ,12:30-14:00
  • Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30
  • Καστοριά, Άργος Ορεστικό, 09:30 – 11:30
  • Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μαντζάρου 5, 09.00-14.30
  • Κεφαλονιά, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00
  • Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
  • Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30
  • Κιλκίς, Κορομηλιά, Πλατεία Χωριού, 09:00-11:00
  • Κιλκίς, Ηλιόλουστο, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00
  • Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00
  • Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15- 15:15
  • Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00
  • Κόρινθος, ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, Αντιπτεράρχου Δεδε Βλάση, 09:30-13:30
  • Κως, Οδός Υγείας, 08:15- 15:30
  • Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-16:00
  • Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 9:00- 15:00
  • Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30
  • Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-15:30
  • Λάρισα, Δημοτικό Ωδείο / Αίθριο,08:00-15:30
  • Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου, 09:00-15:00
  • Λάρισα, Στέκι Λιβαδάκι, Ράγγου 14, 08:00-15:30
  • Λάρισα, Φαλάνη ΚΑΠΗ, 08:00-15:30
  • Λάρισα, Ελασσόνα ΚΑΠΗ, 09:00-12:00
  • Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00
  • Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00
  • Λασίθι, ISOBOX-Προαύλιος χώρος Κ.Υ Νεάπολης, 10:00-17:00
  • Λέσβος, Αρχή αγοράς Ερμού, 10:00 – 14:00
  • Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45
  • Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00
  • Λευκάδα, Κοινότητα Λαζαράτων (Αγροτικό Ιατρείο), 12:00-13:00
  • Λήμνος, Μύρινα, παλιό θυρωρείο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαίστου 1, 08:45 – 14:45
  • Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου, Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:00-16:00
  • Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:00-14:00
  • Μαγνησία, Παραλία Βόλου, Έναντι Πανεπιστημίου, 08:00-14:00
  • Μαγνησία, Αλμυρός, Αγίου Τρύφωνος 2 (Έναντι Κ. Υγείας), 08:30-11:00
  • Μαγνησία,Βελεστίνο,Έναντι Γηπέδου, 11:30-13:30
  • Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30
  • Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30
  • Μεσσηνία, Μεσσήνη, Κέντρο Υγείας. 08:30 -14:30
  • Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας. 09:30 – 14:30
  • Μεσσηνία, Σουλινάρι, Κοινοτικό Ιατρείο. 10:00 – 12:00
  • Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 07:30-14:30
  • Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00
  • Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-15:00
  • Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-16:00
  • Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:00-15:30
  • Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 09:30 – 14:30
  • Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30
  • Πρέβεζα,Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00
  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν.Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00
  • Ροδόπη, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλαντου και Συμεωνιδη γωνια, Κομοτηνή, 09:00-14:00
  • Ροδόπη, Δημοτικό Κτίριο Βενιζέλου, Βενιζέλου 51, Κομοτηνή, 09:00-14:00
  • Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00
  • Ρόδος, Πλατεία Παραδεισίου, 09.00-14.30
  • Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
  • Σάμος, Isobox Κ.Υ Καρλοβάσου, 08:00-14:00
  • Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:15-14:00
  • Σάμος, Κλειστό Γυμναστήριο Μαραθοκάμπου, 10:00-13:00
  • Σάμος, Πλατεία Δημαρχείου Αν. Σάμου, 12:00-14:00
  • Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30
  • Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30
  • Σύρος, Ερμούπολη, Αθλητικό Κέντρο Βικέλας, 09:00- 15:00
  • Τήνος, K.Y Τήνου, 9:00 – 17:00
  • Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
  • Τρίκαλα, Ε΄ Καπή, 10:00-15:30
  • Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-12:00
  • Τρίκαλα, Δημαρχείο Πύλης, 08:00-09:30
  • Τρίκαλα, Πλατεία Στουρναραίϊκα, Πύλη,10:30-11:30
  • Φθιώτιδα, Β’ ΚΑΠΗ Λαμίας, Αντιγόνης 2-Δημοτικό Θέατρο Λαμίας, 09:00-15:00
  • Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 09:00-15:00
  • Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 10:30-15:00
  • Φθιώτιδα, Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν. Αγίου Παντελεήμονα-Καμένα Βούρλα, 09:00-11:30
  • Φθιώτιδα, Κοινοτικό Κατάστημα Καινούργιου, Δήμος Καμένων Βούρλων, 12:00-14:00
  • Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30
  • Φλώρινα, ΚΑΠΗ Φλώρινας, Συνταγματάρχη Σωτηρίου 1, 09:00 – 13:30
  • Φλώρινα, Μελίτη, Κοινοτικό Γραφείο Μελίτης, 08:00 – 13:30
  • Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας 8:00-14:00
  • Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  • Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου 09:00-15:00
  • Χαλκιδική, Αρναία, Δημαρχείο Αρναίας, 10:00 – 14:00
  • Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30 – 16:30
  • Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30 – 14:00
  • Χίος, Πλατεία Βουνακίου 09:00-14:30

Σχετικά άρθρα

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *